Hakkımızda

Sigortacılık


Hakkımızda

Karakoç Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.Acıbadem Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; müşterilerimizin satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile müşteri arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

Gizlilik

En Ucuz Sigorta, tüm işlemlerinde gerek müşterilerinin ve gerekse çalıştığı kurum ve kuruluşlarının bilgilerinin özel olduğunu bilir ve bu bilgilerin gizlilik esasına çalışmasının her aşamasında gerekli hassasiyeti gösterir.

Güvenlik

Müşterilerinin bilgilerinin güvenli bir şekilde tutulması için, teknik, idari ve hukuki her türlü tedbirini almıştır. Bu konuda tüm çalışanları bilgili ve eğitimlidir.

Yönetim olarak hedefimiz, kalite yönetim sistemi sürekli iyileştirmek ve geliştirmek üzere gerekli faaliyetleri planlamak ve hayata geçirmektedir. Hizmet sürecinde temel prensibimiz, müşteri odaklı yapılanmayı esas alarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmet sürecine dahil etmek, böylece hizmetin kalitesini sürekli arttırmaktadır. Tüm Müşterilerimizin ve  çalışanlarımızın, beklenti ve taleplerini en üst düzeyde karşılamaya çalışarak, onlara güven duydukları bir ortam sağlamaktır.

Çalışanlarımızı eğitimlerle sürekli destekleyerek, gelişimlerine katkıda bulunmak ve iyileştirme süreçlerinde etkin olarak yer almalarını sağlamaktır.

İstanbul Avrupa ilinin Bakırköy ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar sigorta hizmetleri hakkında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Karakoç Sigorta güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Bakırköy ilçesinde bulunan Acıbadem  Sigorta acentesi Karakoç Sigorta ‘ya bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button