Özel Sağlık Sigortası

ozelsaglik

 Doğru teklifler için bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan emin olun.

Teklif Formunu Doldurunuz!sslBilgileriniz Güvende!

İşleme devam ederek Kullanıcı Sözleşmesini okuyup kabul ettiğinizi onaylamış olacaksınız

  YARDIMCI OLMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

Size yardımcı olması için Müşteri Temsilcimiz ile görüşün.

uzman

Sigorta Uzmanımız Sizi Arasın.
En uygun Özel Sağlık Sigortası Teklifini Belirleyebilmeniz için yardımcı olabiliriz.

Sigorta Nedir ?

Sigorta hayatta karşılaşabileceğin risklerin oluşturduğu ekonomik zararın giderilmesi için önceden yapılan ödemeler (pirim) karşılığında taahüt etmesidir.

Bir başka deyişle sigorta sözleşmesi yapmanız halinde karşılaşabileceğiniz olası risklerden kaynaklanan zararı ödediğiniz primlerle sigorta şirketine devredersiniz. Böylelikle içiniz rahat eder çünkü kaybetme kaygısıını duyduğunuz şeyin sigortasını yaptırdığınızda risk gerçekleştiğinde bunun yaratacağı zararı siz değil ilgili kuruluş öder.

Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Özel sağlık sigortası sigortalanacak kişilerin, tıbbi yardım, tedavi ve ilaç harcamalarına karşı teminat veren bir sigorta türüdür. Sigortalı rahatsızlanması halinde sigorta şirketinin danışmanlarından onay alınarak ameliyat, uzun veya  kısa süreli tedaviler, ameliyat veya tedaviye bağlı ilaç giderleri gibi tüm harcamalarını satın almış olduğu poliçenin kapsamı ve limitleri dahilinde karşılar.

Özel sağlık sigortası  başlangıç poliçe tarihinden sonra ortaya çıkan hastalıkların muayene tetkik tedavi giderlerini poliçede belirtilen teminatların kapsamı ve limitleri dahilinde tanzim eder.

Sağlık Sigortalarında Anlaşmalı Anlaşmasız Kurum Ayrımı.

Sağlık sigortalarında sigortalının anlaşmalı sağlık kuruluşunu tercih etmesi kedisine maddi fayda kazandıracağı için çok önemlidir. Anlaşması olmayan doktorların yapacakları tüm tetkik ve tedavi işlemleri için bağlı olduğu şirketin sözleşmesinde belirtilen ücretler kadar olacaktır. Bu nedenle anlaşmasız bir sağlık kuruluşu tercih ettiğinizde önceden bağlı olduğunuz sigorta şirketini arayıp ödemelerinizle ilgili bilgi almanızı tavsiye ederim. Kişi sadece yatarak tedavi teminatlı plan satın almış ise, ayakta tedaviyi kullanmak istediğinde hiç sigortası yokken ödediği cari fiyattan çok daha az öder. Bağlı olduğu sigorta şirketinin indirimli fiyatları üzerinden ödeme yaparak avantaj sağlar.

Sağlık sigortasında ise kişi istediği doktora gidebilir, istediği hastahanede tedavi olabilir. Bizim için çok önemli olan sevdiklerinizin ve kedimizin yüksek giderli rahatsızlıklarını istediğimiz sağlık kuruluşunda karşılatabilme lüksünü ve güvencesini  sağlar.

Özel sağlık sigortası yaptırmaya karar verdiğinizde mutlaka sigorta danışmanınıza sizin için en uygun poliçeyi tercih etmenize yardımcı olmasını isteyin.  Çünkü sağlık sigortaları yıllık her sene tekrarlanan poliçeler olmasına karşın kazanılmış haklar bakımından uzun vadede seçmiş olduğunuz plan önemlidir. Ayrıca  tüm sigorta şirketlerinin genel şartları birbirlerine benzeseler de özel şartları birbirinden farklıdır.

Call Now Button