Yatarak Tedavi

Sağlığınıza değer veriyorsanız önce sağlık diyorsanız bana göre sağlık sigortalarının yapı taşı olan yatarak tedavi teminatli bir plana mutlaka sahip olmalısınız.

Sigortalının en az 24 saat yatış ve çıkış tarihleri arasında ameliyat, doktor, oda yemek, refakatçi(tek kişi)tıbbi malzeme, yoğun bakım ve hastalığın komplikasyonlarının tedavisi için tıbbi hizmetlere ait giderlerinin hepsi yatarak teminatlı planınızdan karşılanır.

Seçtiğiniz yatarak plan sayesinde sağlığınızla ilgili oluşabilecek risklerinizi güvence altına alacak bununla beraber Acıbadem sigortanın sunmuş olduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz .

Mesela Küçük müdahaleleri % 100 limitsiz olarak tamamını yatarak teminatınızdan ödüyoruz. Küçük müdahale derken cerrahi ve ortopedik müdahaleleri kastediyorum (dikiş atılması, kırık ve çıkıklar, yabancı cisim çıkarılması, biyopsi, tam lezyon çıkarılması gibi.

Siz artık yaptırmış olduğunuz bu planla bizim üyemiz oluyorsunuz ve birçok işlemde teminatınız olmasa dahi ASG kurumlarında büyük oranda indirim hakkına sahip oluyorsunuz.

Evde bakım hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Sigortalıyı yatarak tedavisi sonrasında tedavi eden doktorun uygun görmesi halinde tedavisinin bir tıp eğitimi görmüş personel eşliğinde sigortalının sürekli ikamet ettiği adreste sürdürmesi gerektiğini belirten bir raporla sigortacıya bildirmesi ve sigortacının bunu onaylaması zorunludur.

Rehabilitasyon giderleri sigortalının yatarak tedavi teminatı kapsamında gerçekleşmiş tedavisi ile ilgili Rehabilitasyon giderleri, hastaneden taburcu olduktan 30 gün içinde başvurması şartı ile, bu teminat dahilinde 30 seansa kadar ödenir.

 Doğru teklifler için bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan emin olun.

Teklif Formunu Doldurunuz!sslBilgileriniz Güvende!

İşleme devam ederek Kullanıcı Sözleşmesini okuyup kabul ettiğinizi onaylamış olacaksınız

  YARDIMCI OLMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

Size yardımcı olması için Müşteri Temsilcimiz ile görüşün.

uzman

Sigorta Uzmanımız Sizi Arasın.
En uygun Yatarak Tedavi Teklifini Belirleyebilmeniz için yardımcı olabiliriz.

Call Now Button