Anneler Gününe Özel İndirim

anneler günü

Anneler Gününe Özel İndirim

Benim bu dünyadaki ilk hediyem annem, sizin de öyle değil mi? Oluştuğunuz ilk andan itibaren sabırla, sevgiyle, heyecanla, merakla bazen de yetemezsem, beceremezsem iyi bir anne olamazsam korkusuyla bekleyen, zorluklarla geçen günlerin uykusuz, ağrılı gecelerin, ruhen, bedenen yaşadığı değişim ve çöküntülerin müsebbibi sizken şikâyet etmeyen, sızlanmayan, azalmayan hatta günden güne artan sevgisiyle seven, sarmalayan kucağına alacağı anı her şeye rağmen iple çeken o mucizevi varlık ilk ve en güzel hediyemiz annemiz, hayata başlarken ki acizliğimizi, muhtaçlığımızı da hatırlarsak en içten iyi kimiz, iyi ki var dediğimiz değil mi?

Anneler günü, belki sadece bir gün gibi algılıyoruz, hediye almamız gereken, gitmemiz en azından gitmemiz gereken bir gün gibi. Aldığımızın değeri madden ne kadar yüksekse o kadar da sevmiş, sevgimizi göstermiş oluyoruz gün bitiyor ve bahanelerle, sızlanmalarla gitmeyi ertelediğimiz annemize değerini ertesi anneler günü gelene kadar yine hatırlatmıyoruz. Oysa bebekliğimizdeki kaç kötü anıdan haberdarız, nedeni olduğumuz hangi sorun başımıza kakıldı.

Kaç kere sen olmasan da başlayan güzel hikâyelerin haricinde olumsuz cümlelere maruz kaldık? Yok değil mi, bizim yaptığımız her şeye saygısızlık da dâhil her şey tebessümle, canını çok yaktıysak gözyaşıyla ya da en çok anne olunca, evladın olduğunda anlarsın ile karşıladı. Belki çok kızdık gece beklemesine, izin vermediğinden gidemediğimiz doğum günleri yüzünden arkadaşlara rezil olmamıza, koca adam olduğumuz halde hala yemeğini yedin mi, soğukta kalma, hasta olma, aman eve geç gelme demesine, çok kızdık sonunda da kırdık.

Değişebilir, anneniz hayattaysa şanslı insanlardansınız ve her duyguyu, yaşanan her olumsuzluğu, kaybettiğinizde olacak keşkeleri değiştirebilecek gücünüz de zamanınızda var demektir, değişebilir.

Bu anneler günü hediyeniz ona, canınız annenize bir yıl boyunca onu her zaman düşündüğünüzü anımsatacak, olmadığınızda da varlığınızı hissettirecek, koruyacak, sağlığında belki sizin dahi ulaşamadığınız bir anda oluşacak sorunda yanında olacak bir hediye zor değildir. Hele hayal hiç değil, gelin Karakoç Sigorta’ya ve bu yıl en güzel hediyenize, annenize ben hep yanındayım. Seni seviyorum anne deyin, haydi geç kalmadan!

Tüm Annelere mayıs ayı boyunca tüm indirimler haricinde % 10 özel indirim hediye!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button