Bakırköy Acıbadem Hastanesi Muayene Ücreti

Bakırköy Acıbadem Hastanesi Muayene Ücreti

Bakırköy Acıbadem Hastanesi Muayene Ücreti

Acıbadem Sağlık Grubu’nun yurt dışı ve yurt içindeki birçok hastanesinden biri olarak Bakırköy Acıbadem Hastanesi, grubun İstanbul Avrupa Yakası’ndaki ilk kuruluşudur. 2000 yılından beri hastalarına yüksek kalitede sağlık hizmeti sağlayan hastane, sağlık teknolojilerindeki yenilikleri takip etmekte ve bünyesine taşımaktadır. Sağlıkta ilerici ve konforlu bir hizmetin esas alınması sayesinde hastaların ihtiyaçları öngörülebilmekte, özel tasarlanmış oda tiplerinde hasta ve refakatçileri için en uygun ortam sağlanmaktadır.

Bakırköy acıbadem hastanesi muayene ücreti hastanın yaptıracağı işlemler ve uygulamalara göre farklılık göstermektedir. Muayene ücretlerini öğrenmek için Acıbadem Hastanesi’nin internet sitesinde yer alan ilgili bölümde gerekli bilgileri doldurmak yeterlidir.

Yüksek Teknoloji

Bakırköy Acıbadem Hastanesi, sağlık araştırmalarını yakından takip ederek, her türlü gelişmeyi ve teknolojik yeniliği en uygun şekliyle hastalarına sunmaktadır. Teşhis ve tedavi süresince, üç boyutlu görüntüleme yöntemleri ile en gelişmiş dijital cihazlardan faydalanarak hastalar için hızlı, etkili, konforlu çözümler sağlamaktadır.

Konforlu Hasta Odaları

Hastaların nekahat dönemlerinde dinlendikleri hasta odalarının konforu da tedavinin önemli bir parçasıdır. Bakırköy Acıbadem Hastanesi’nde hastalar için üç farklı oda tipiyle hizmet verilmektedir: A Tipi Suit Odalar, B Tipi Suit Odalar, Standart Odalar. Odaların tümünde hastaların bekleme sürelerini daha rahat geçirebilmeleri için televizyon ve kablosuz internet sağlanmaktadır. Hastaya gerekli durumlarda en acil şekilde müdahale edebilmek için özel olarak tasarlanmış odalarda, sağlığın ve konforun korunması için gerekli tüm ekipmanlar tam olarak bulunmaktadır.

Anlaşmalı Kurumlar

Bakırköy acıbadem hastanesi muayene ücreti hastanın yaptırdığı işlemlere, hastanede kalış süresine ve kullanılan cihazlara göre belirlenmektedir. Hastaların tedavi masraflarını karşılamada yaşayabilecekleri sorunlar önleyebilmek için, hastane birçok banka ve sigorta sandığı ile anlaşma halindedir. Hastalar tedavi masraflarını, dahil oldukları sağlık güvencesinin sunduğu hizmetlerle beraber en uygun ödeme planları halinde karşılayabilmektedirler.

Acıbadem Hastaneleri, gelişmeye ve sağlıkta geleceğin teknolojilerine uyum sağlamaya devam etmektedir. Deneyimli hekim, hemşire ve hasta sorumlularının işbirliği ile hastalıklarla başa çıkmayı daha kolay ve daha az korkutucu hale getirmektedir. Acıbadem Sağlık Grubu, geleceğe bakan yüzü sayesinde, sürekli büyüyerek daha fazla hastaya en yeni sağlık standartlarını sunmayı hedeflemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button