Özel Sağlık Sigortası Acıbaadem

Özel Sağlık Sigortası Acıbaadem

Özel Sağlık Sigortası Acıbaadem

Özel Sağlık Sigortasını Ne İçin Tercih Etmeliyim?

Günümüzde, gelişen tedavi yöntemleri ve özel sağlık hizmetleri anlayışı özel sağlık sigortasını ihtiyaç haline getirmiştir. Bu ihtiyacı, kişinin kendisine göre yapılandırıp, bütçesine uygun kendi ihtiyaçları doğrultusunda tasarlayabileceğiniz bir sağlık sigortasını kim istemez? Her kişinin sağlık ihtiyacı ve bütçesi farklılık göstermektedir. Herkese hitap eden, kişiye özel hazırlanan teminat paketlerinden biri mutlaka sizlere uyacaktır. Özel sağlık sigortası acıbaadem, çeşitli ödeme alternatifleri ve geniş anlaşmalı sağlık kuruluş ağı ile sektöründe öncüdür.

Hastalık ve kazalar herkesin başına gelebilecek bir durumdur. Ancak maddi olarak tedbir alınabilecek bir durumdur. Maddi tedbir de sigorta yaptırılarak risklere karşı tedbir aracılığıyla olmaktadır.Hastalık ve kazalar herkesin başına gelebilecek bir durumdur. Özel sağlık kuruluşlarında oluşan yüksek maliyetler kişiyi zor durumda bırakabilir. Ancak maddi olarak tedbir alınabilecek bir durumdur. Maddi tedbir de sigorta yaptırılarak risklere karşı tedbir aracılığıyla olmaktadır.

Özel Sağlık Sigortalarının Çeşitleri ve Kapsamları Nelerdir?

Özel sağlık sigortaları yatarak tedavi ve ayakta tedavi olarak genel olarak ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca birçok sağlık sigortası teminatı vardır. Yatarak tedavi gerektiren ameliyat ve tedavilerde yüksek maliyetlerin önüne geçilmiş olunur. Yatarak tedavilerde oda ücreti ve yemek ücreti bu tedavi teminatı kapsamında olur.

Ayakta tedavi: Grip, nezle, baş ağrısı gibi ayakta tedavi olunabilecek hastalıklarda kullanılabilecek bir teminat paketidir. Tahlil ve tetkikleri de kapsayan sağlık sigortası ayakta tedavilerde oldukça makul ücretler paketleri içerir. Paket kapsamında ilaçlar da sigorta kapsamında ödenebilir.

Check-up, belirli zaman aralıklarında genel sağlık durumunuzu kontrol ettirerek, olabilecek hastalıklara karşı önlem almak amacıyla yapılır. Check-up paketi dâhilinde idrar ve kan tahlili, MR görüntülemeleri ve birçok tetkikten oluşur. Sağlığına önem veren ve kontrollerini aksattırmayan kişiler için ideal olan Check-up teminat paketleri tercih edilebilir.

Estetik, kişinin kendisini iyi hissetmesi ve bakımlı olması için tercih edilen uygulamalardır. Estetik ve kozmetik ihtiyaçlar da özel sağlık sigortası acıbaadem bünyesinde dâhil edilebilir. Bu işlemler botox, dolgu, burun estetiği, yağ aldırma gibi işlemlerdir. Ayrıca sağlıklı kilo vermek için de diyetisyen uygulamaları da pakete dâhildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button