Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar

Sağlık Sigortası Nedir

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar

Tamamlayıcı sağlık sigortası sağlık bakanlığının düzenlemeleri ile oluşturulmuş yeni bir sağlık sigortası işlemidir. Bu sağlık sigortası isteğe bağlı yaptırılabilir. Özel sağlık sigortası yaptıran kişilerin sigorta kapsamının kısıtlı olması kurumun bazı ek ödenekleri ödememesi gibi bazı durumlara çözüm için oluşturulmuş bir düzenlemedir.

Sgk’lı vatandaşlar için de daha az sağlık masrafı ödeyerek daha fazla gönül rahatlığı ile özel hastanelerde ek ödemeler olmadan sağlık hizmeti alabilmektedir. Diyelim ki özel hastanede doktor için 150 TL ve sgk için 15 TL fatura çıktı bunun sadece 15 TL sini ödemek söz konusu olabilir. Çok az bir ödemeyle sağlık poliçesi yaptırıp çok büyük sağlık masraflarından kurtulmak bu düzenleme ile mümkündür.

Üstelik bu sigortayı yalnız isteyenler yaptırabilecektir, zorunlu değildir. Peki, tamamlayıcı sağlık sigortası ne kadar derseniz bu konuda sağlık sigortası yaptıran şirketlerin farklı ödeme koşulları ve farklı imkân sunumları mevcut.

Hastanelerin test fiyatları gibi yüklü pek çok fatura tamamlayıcı sağlık poliçesi yaptırmış kişi için artık korkulu rüya olmayacak. Tamamlayıcı sağlık sigortası ne kadar isteğe bağlı bir sigorta da olsa herkes için gerekli bir sigorta gibi görünüyor. Sağlık şakaya gelecek bir konu değil fakat pek çok zaman hastanede karşılaşılacak fiyat konuları pek çoğumuzu ürkütmüyor değil.

Hastaneye gitmeden içiniz de oluşan kaç lira ödeyeceğim korkusu artık olmayacak. Sağlık sigortası yaptırarak hastaneye gönül rahatlığı ile gidebilmenizin sigortasını yaptırmış olacaksınız. Yapılan testler için tahliller için ödenen fiyatlar artık ürkütücü derecede yüksek olmayacak.

Bu bağlamda s sağlık sigortası için seçilecek şirket çok önemli. Ödemeleri nasıl yapacağınız ne gibi kârınız o olacağı size iyi şekilde anlatılmalı sürpriz ödenek çıkarmamalıdır. Kara koç sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası gibi pek çok sağlık sigortası konusunda alanında uzman bir şirket. www.karakocsigorta.com adresinden gerekli bilgiler alınabilir ücretlerin ne kadar olduğu konusunda bilgi istenebilir.

Sağlık konusu şakaya gelmeyecek bir konu bu yüzden sağlığınızı önemseyin. Yüklü fatura ödememenin sigortasını yaptırın. Belki de kolayca önlem alınacak ufak bir şikâyet ile gittiğiniz hastalık ilerlemeden önlenecek ve ertelememenin paha biçilmez olduğunu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button